Contactpersonen

Kun jij iets voor Bar End betekenen? Bekijk dan de vacatures in onderstaand overzicht.

Bestuur & Commissies

 

NaamCommissieE-mailadres
Peter Nieland Voorzitter voorzitter@bar-end.nl
Gerard de Groot Penningsmeester Vacature penningmeester@bar-end.nl
Theo Haan Secretariaat secretariaat@bar-end.nl
Edwin Hessels Ledenadministratie ledenadministratie@bar-end.nl
Ron Windhouwer Hoofd Technische Commissie tc@bar-end.nl
Stephan Jansen Hoofd Jeugd Commissie jeugd@bar-end.nl
Robert Hazeleger Hoofd Volwassenen Toer Commissie Vacature tec@bar-end.nl
  Hoofd Volwassenen Wedstrijd Commissie Vacature  
Leonie Witteveen, Rowan Hendriks, Erik Kolderie Communicatie Commissie info@bar-end.nl

 

Vertrouwenspersonen

NaamCommissieE-mailadres
Jorien Huisman Vertrouwenspersoon Dames vertrouwenspersoon-dames@bar-end.nl
Gerhard van Essen Vertrouwenspersoon Heren vertrouwenspersoon-heren@bar-end.nl